Sitemizi Nasıl Buldunuz ?
100
0
0
Oy kullandığınız için teşekkürler.
Sitemizi Nasıl Buldunuz ?
Toplam 5 Oy Kullanıldı
Cumartesi, 16 Aralık 2017
.
33
sanliurfa
.
chevron_left chevron_right
Sağlık

MİNİK EBRU HASTALIĞI AYDINLI MEHMET HOCA SAYESİNDE YENDİ

Aydın’ın Bozdoğan ilçesinde yaşayan Aydınlı Mehmet Hoca olarak tanınan Mehmet Pala uyguladığı alternatif tedavi yöntemleriyle insanlara yardımcı olmaya devam ediyor.

742 Toplam Gösterim
MİNİK EBRU HASTALIĞI AYDINLI MEHMET HOCA SAYESİNDE YENDİ

Denizli’nin Bozkurt ilçesinde yaşayan ailenin minik kızlarına sara teşhisi konuldu. Aylarca süren teşhis süreci sonrası hastaneden epilepsi hastalığı teşhisiyle evlerine dönen ailenin kabus gibi günleri başladı. Uygulanan tedavi sonrası minik Ebru’da düzelme belirtisi olmadı. Günlerce süren hastane süreci, kullanılan ilaçlar minik Ebru’nun baygınlık ve nöbetlerinde iyileşme sağlayamadı. Hayatları kabus halini alan aile internette yaptıkları araştırmada Aydınlı Mehmet Hoca’yla karşılaştı. Alternatif tedavi yöntemleri konusunda daha önce Aydınlı Mehmet Hoca tarafından tedavi edilen hastaların haberlerini okuyan aile hemen telefona sarılarak randevu talep etti.

Doktor raporları gönderildi

Ailenin telefonuyla beraber doktor raporlarının kendisine ulaştırılmasını isteyen Aydınlı Mehmet Hoca sorunun psikolojik olduğu ve daha önce karşılaştığı hastaların belirtileriyle benzerlik taşıdığını söyledi. Aydın’da yaşayan İsmail M.’nin ailesiyle minik Ebru’nun ailesinin görüşmesini sağlayan Aydınlı Mehmet Hoca’nın yardımcıları tedavi edilen İsmail M.’nin durumu hakkında aileye bilgi verilmesini sağladı.

Büyüye bağlı cin musallatı olduğu öğrenildi

Aydınlı Mehmet Hoca’nın Bozdoğan’da bulunan merkezine gelen minik Ebru’nun ailesi Aydınlı Mehmet Hoca’nın anlattıkları karşısında büyük şaşkınlık yaşadı. Kendilerine büyü yapılmış olabileceğini öğrenen aile büyünün bozulması için ne gerekiyorsa yapılmasını istedi. Minik Ebru’nun annesi Şengül S. “Belirtilerin başından itibaren büyüden şüpheleniyor ancak eşimi inandıramıyordum. 1 senedir bütün işlerimiz ters gidiyor. Eşimin 6 defa işe girdi. 2 işyeri kapandı, diğerlerinden de sebepsiz yere çıkartıldı. Evimizde kara bulutlar geziyor adeta” dedi.

Bozdoğan’dan ayrılıp Denizli’ye gittiler

Şubat ayı içerisinde Aydın’da yaşayan ailenin başına gelen olayla benzerlik gösteren olayın büyü olabileceğini ifade eden Aydınlı Mehmet Hoca, aileyi Denizli’ye yollayarak Minik Ebru’nun dedesinin  kabrinin yakınında araştırılma yapılmasını istedi.

Denizli’ye döner dönmez minik Ebru’nun babası Fahrettin S. babasının mezarına gitti. Babasının köyde bulunan mezarının etrafında incelemelerde bulunan Fahrettin S. mezarın ayak ucunda toprağın deformasyona uğradığını farketti. Hemen toprağı kazan baba Fahrettin S. poşetlenmiş koli bantına sarılı bir paket buldu.

Aydınlı Mehmet Hoca’yı aradılar

Paketi bulan baba Fahrettin S. hemen Aydınlı Mehmet Hoca’yı arayarak ne yapması gerektiğini sordu. Mehmet Pala’nın pakete dokunmadan aynı yere koymalarını istemesi üzerine Aydın’ın Bozdoğan ilçesine gelerek Aydınlı Mehmet Hoca’yı alan aile kabristana gitti. Beraber mezarda bulunan paketi açan aile ve Aydınlı Mehmet Hoca paketin içerisinden sabuna batırılmış vaziyette iğne buldu. Aynı zamanda aynı paketin içerisinde küflü halde olan kilidinde bulunduğu öğrenildi.

9 saat kabristanda kaldı

Ailenin evlerine dönmesini isteyen Aydınlı Mehmet Hoca yaklaşık 9 saat kabristanda kaldı. Aileye kendilerine büyü yapıldığını söyleyen Aydınlı Mehmet Hoca, çok çarpıcı bilgiler aktardı. Aile fertlerine yönelik yapılan büyü sonrası özellikle baba Fahrettin S.’nin ayaklarının altında yanma başta olmak üzere çeşitli rahatsızlıklar olabileceğini söyleyen Pala, papaz büyüsünün miladdan önce bile uygulandığını dolayısıyla çok kuvvetli olduğunu belirtti.

Defalarca işe girdi, hepsinden ayrıldı

Minik Ebru’nun babası Fahrettin S.’nin 1 yılda 6 defa işe girdiği ancak hepsinde de kısa süreli çalışabildiği öğrenildi. Aşçı olan Fahrettin S.’nin ilk ve ikinci girdiği iş yerleri iflas etmiş. Ardından girdiği iş yerlerinde de en fazla 20 gün sonra işten çıkartılan Fahrettin S.’nin üzerinde ki negatif enerjininde bu büyü kaynaklı olabileceği söylenildi.

21 günde büyü bozuldu

İslam’da en büyük günahlar arasında yer alan büyü 21 günde tamamıyla etkisiz hale getirildi. Aydınlı Mehmet Hoca’nın 5 günü Denizli, son 16 günü de Aydın’da yaptığı okuma ve çalışma sonrasında büyü tamamen etkisiz hale gelirken minik Ebru’nun rahatsızlığında büyük oranda düzelme görendiği öğrenildi. Kısa süre sonra etkinin tamamen kaybolacağı bilgisine ulaşılırken ailenin kabus dolu günleri sona erdi.

Paranormal yöntemlerle insan hayatına etki ediyorlar

Ailenin maruz kaldığı büyü sonrası akıllara büyü konusunun ciddiyeti geldi. İslam’ında kabul ettiği insanlığın en eski çağlarına dayanan geçmişi olan büyüyü kullanarak paranormal ve doğa üstü yöntemlerle insan hayatına etki ediliyor. Hayat düzenine kasteden art niyetli kişilerin günümüzde de yer alması nedeniyle birçok ailenin olumsuz yönde etkilendiği bilgisi var.

Büyüyle uğraşan insanlar en büyük günahı işlesede günümüzde habersiz şekilde birçok insana büyü yapıldığı biliniyor.

VİDEO GALERİ
Emoji ile tepki ver!
  • 1
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 2 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE